Masażer pod oczy – urządzenie, które odmieni Twoje spojrzenie!

Masażer pod oczy – urządzenie, które odmieni Twoje spojrzenie!

Obrzmiałe, opuchnięte okolice oczu to zmora nie tylko kobiet, lecz także mężczyzn. Bo przecież nikt z nas nie chciałby nieustannie wyglądać na zmęczoną, niewyspaną osobę. Jeśli stosowałaś całe mnóstwo kosmetyków i żaden z nich nie przyniósł oczekiwanych efektów, warto, byś wypróbowała masażer pod oczy. Dziś przedstawimy Ci najpopularniejszy rodzaj tego przyrządu, wskażemy jego niepodważalne zalety i powiemy, jak wykonywać zabieg z jego pomocą.Kopiuj HTML Kopiuj tekst

Masażer pod oczy i… nie tylko!

Na rynku kosmetycznym co chwilę pojawia się coraz mnóstwo nowych, innowacyjnych gadżetów. Skupmy się jednak na tym podstawowym, który możemy dostać niemalże od ręki. Są one obecnie bardzo popularne i służą także do masażu twarzy!

Największym zainteresowaniem wśród miłośniczek pielęgnacji niewątpliwie cieszy się ten jadeitowy lub kwarcowy, który posiada dwie końcówki: większa rolka służy do masażu twarzy, mniejsza – właśnie do okolic oczu. Kamienie, z których jest wykonany, mają naturalne właściwości chłodzące. Można także śmiało przed zabiegiem schować go do lodówki, by spotęgować efekt odświeżenia.

Zalety, które docenisz od pierwszego użycia

Masażer do okolic oczu przede wszystkim ma za zadanie ułatwić przepływ limfy oraz poprawić krążenie krwi pod tkanką. Ponadto z czasem ujędrnia i wzmacnia skórę, a nawet w wielu przypadkach redukuje drobne zmarszczki. To także świetny produkt dla osób, których cera nieustannie wygląda na zmęczoną – dzięki właściwościom chłodzącym doskonale redukuje obrzęki, cienie i opuchliznę wokół oczu.

Jak wykonywać masaż okolic oczu?

Przede wszystkim musisz stosować się do jednej żelaznej zasady: niezależnie od tego, jaki masażer pod oczy posiadasz, powinnaś posługiwać się nim bardzo delikatnie. Skóra w tamtych obszarach jest bardzo cienka (ma zaledwie 0,5 milimetra!), więc niesamowicie łatwo jest ją uszkodzić. Warto, byś przed chwyceniem masażera naniosła na twarz swój ulubiony krem pod oczy. Rolka nie tylko będzie lepiej przesuwać się po cerze, lecz także dodatkowo skóra będzie lepiej przyswajać wszystkie cenne składniki aktywne z kosmetyków.

Poświęć na taki masaż 5-10 minut dziennie – to w zupełności wystarczy, żeby nie tylko świetnie się zrelaksować, lecz także poprawić kondycję skóry wokół oczu.

Roller do twarzy to niepozorne, lecz bardzo praktyczny przyrząd, który zapewnia niemal natychmiastowy efekt – jego duże końcówki świetnie rozluźniają mięśnie, a mniejsze rolki fantastycznie rozjaśniają cienie pod oczami. Regularne wykonywanie zabiegów z ich pomocą niesamowicie ujędrni skórę. Nie wahaj się już ani chwili i koniecznie zwróć na nie uwagę podczas kolejnych zakupów online!

Anna Chrząstek